«

»

Lis 25

Vážení vlastníci a bydlící!

Vážení vlastníci a bydlící!

V létě jsme prohlíželi kočárkárny všech vchodů a po úklidu se ve většině z nich situace zlepšila. U vchodu do kočárkáren byly vylepeny tabulky, kde by se mohli uživatelé kočárkáren seznámit ostatní s mimořádným uložením rozměrných a nepatřičných věcí a kdy bude tato věc odstraněna.

Nyní byla kontrola zopakována. Musíme konstatovat, že v některých kočárkárnách se situace opět zhoršila. Přibyly sady pneumatik, kanystr se zbytkem hořlavé tekutiny, postele a matrace, odpadkový koš, dlaždice, nábytkové desky atd. Nikdo ani své věci neoznačil a nenapsal jak dlouho míní dané věci v kočárkárně mít.

Žádáme proto uživatele kočárkáren, aby nepatřičné věci odstranili nebo se dohodli s některým členem výboru o uložení na dobu určitou. Připomínáme, že pro krátkodobé uskladnění rozměrných věcí lze použít sklady v některých přízemích domů 1118-1127 ( smlouvou na dobu max 3 měsíců).

Po 8.12.2018 bude kontrola opakována a nevhodné a nepodepsané věci z kočárkáren budou dány do kontejnerových stání.

Upozorňujeme všechny bydlící na povinnost udržovat chodby a schodiště průchozí pro případ evakuace, jak požadují především požární předpisy pod pokutou, stanovy SVJ a domovní řád. V některých domech jsou dokonce i schodiště osazena květinami a je tak obtížné provádět i standardní úklid. Žádáme všechny bydlící o neprodlenou nápravu. V případě neodklizení do 30.11.2018 budou květiny ze schodišť a únikových požárních cest odstraněny bez náhrady.

Karel Koucký

za výbor SVJ Novodvorská 1118-1127

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>